Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore Dub Sonoma, Sú Vo and more!

Moderná kúpeľňová zostava vyrobená z kvalitnej LTD. Korpusy a dvierka sú vo farbe dub sonoma s bielou. Zostava sa skladá z piatich dielov. Je možné prehodiť dvierka skrinky a vitríny. Umývadlo nieje v cene, ale máte možnosť si ho priobjednať z nášho internetového obchodu.

Farebné prevedenie: Dub Sonoma + Biely lesk Rošt a matrac: Posteľ je dodávaná bez roštu a matraca Popis: Manželská posteľ pre matrac a rošt o rozmeroch 180 x 200 cm. Posteľ je bez úložného priestoru

Táto komoda vás osloví nielen štýlovým retro dizajnom, ale aj dostatkom úložného priestoru, ktorý komoda poskytuje. Má dve dvierka vedĽa seba a tri zásuvky na pravej strane. Dvierka a zásuvky majú zaujímavé vykrojené úchyty. Farebné prevedenie komody je biela v kombinácii s dubom sonoma.

Posteľ z modelovej rady Milo moderného prevedenia je vyrobená z kvalitnej LTD vo farebnej kombinácii dub sonoma a biela. Posteľ obsahuje na každej strane zásuvku pod posteľ a nočný stolík so zásuvkou, ktorý je možno zasunúť pod posteľ. V nohách postele je regál.

Moderná kúpeľňová zostava vyrobená z kvalitnej LTD. Korpusy a dvierka sú vo farbe dub sonoma s bielou. Zostava sa skladá z piatich dielov.

Štýlovú predsieň GO ocenia najmä milovníci prírodných materiálov a moderného dizajnu. Jednotlivé súčasti sú v peknom farebnom prevedení dub sonoma a majú väčšie kovové úchyty a masívnejšie kovové nožičky. V zostave sa nachádza šatníková skriňa so zrkadlom, vešiakový panel, skrinka na topánky, komoda a zrkadlo.

Široká trojdielna vitrína je vhodná na kombinovanie s obývacou stenou Cottbus. V strede sa nachádzajú tri zásuvky a po stranách skrinky s presklenou časťou. Farebné prevedenie je vo farbe dreva Dub Sonoma. Je vyrábaná v Nemecku. K vitríne si môžete priobjednať efektné osvetlenie presklených častí.

Zaujímavý a praktická konferenčný stolík s 8 mm hrubou hornou doskou z číreho skla a 6 mm hrubou sklenou poličkou na odkladacie. Základňa je hrubá 50 mm a je v prevedení dub sonoma. Stolík je pojazdný na 4 kolieskach. Šikmá noha je z MDF v prevedení biely lesk.