Explore Që Ka, Buckingham Palace and more!

Explore related topics

Për herë të parë në historinë e Mbretërisë së Bashkuar, futbolli do të luhet në kopshtin e famshëm që ka pritur lidera shtetesh ndër shekuj dhe ku janë përcaktuar fate kombesh, luftë e paqe, në atë përpara pallatin të mbretëreshës në "Buckingham Palace".

Për herë të parë në historinë e Mbretërisë së Bashkuar, futbolli do të luhet në kopshtin e famshëm që ka pritur lidera shtetesh ndër shekuj dhe ku janë përcaktuar fate kombesh, luftë e paqe, në atë përpara pallatin të mbretëreshës në "Buckingham Palace".

Amanda Seyfried ka zbuluar për revistën ‘Elle’ se është e dashuruar me një mashkull të cilin e ka njohur që kur ka qenë adoleshente.

Amanda Seyfried ka zbuluar për revistën ‘Elle’ se është e dashuruar me një mashkull të cilin e ka njohur që kur ka qenë adoleshente.

Nintendo, ja platforma 2DS -  Nëse ka diçka që gjigandit të lojrave elektronike, Nintendo, nuk mund t’i mohohet është aftësia e tij për të mahnitur përdoruesit.

Nintendo, ja platforma 2DS - Nëse ka diçka që gjigandit të lojrave elektronike, Nintendo, nuk mund t’i mohohet është aftësia e tij për të mahnitur përdoruesit.

Hugh Jackman, aktori hollivudian i cili ka fituar famë me interpretimin e Wolverine në sagën e filmave X-Men që nga viti 2000, ka deklaruar se vesh kostumin e superheroit të novelave grafike, përfshirë kthetrat, edhe në shtratin martesor.  http://www.top-channel.tv/artikull.php?id=261150

Hugh Jackman, aktori hollivudian i cili ka fituar famë me interpretimin e Wolverine në sagën e filmave X-Men që nga viti 2000, ka deklaruar se vesh kostumin e superheroit të novelave grafike, përfshirë kthetrat, edhe në shtratin martesor. http://www.top-channel.tv/artikull.php?id=261150

Cristiano Ronaldo i ka thyer dorën një djaloshi 11-vjeçar gjatë ndeshjes miqësore që Real Madrid zhvilloi ndaj Bournemouth dhe që e fitoi me rezultatin e thellë 6-0.  http://www.top-channel.tv/artikull.php?id=261086

Cristiano Ronaldo i ka thyer dorën një djaloshi 11-vjeçar gjatë ndeshjes miqësore që Real Madrid zhvilloi ndaj Bournemouth dhe që e fitoi me rezultatin e thellë 6-0. http://www.top-channel.tv/artikull.php?id=261086

Ajo është përgatitur për t’u rikthyer në jurinë e spektaklit “X Factor” këtë të shtunë, pothuajse një vit pas sezonit të mëparshëm që arriti një sukses maksimal.   Por përveç suksesit, periudha në fjalë solli edhe një hidhërim për Nicole Scherzinger. Ndarja me Lewis Hamilton në korrik e ka shkatërruar atë, siç ka treguar ajo vetë, duke e detyruar që të luftojë për të qenë e fokusuar në detyrën e saj.

Ajo është përgatitur për t’u rikthyer në jurinë e spektaklit “X Factor” këtë të shtunë, pothuajse një vit pas sezonit të mëparshëm që arriti një sukses maksimal. Por përveç suksesit, periudha në fjalë solli edhe një hidhërim për Nicole Scherzinger. Ndarja me Lewis Hamilton në korrik e ka shkatërruar atë, siç ka treguar ajo vetë, duke e detyruar që të luftojë për të qenë e fokusuar në detyrën e saj.

Ledri Vula vazhdon të qëndroi në Amerikë. Pas një mbrëmje fantastike muzikore që pati në Manhattan, Ledri tani e ka shkelur D ...Puhia.com #lifestyle #portal

Ledri Vula vazhdon të qëndroi në Amerikë. Pas një mbrëmje fantastike muzikore që pati në Manhattan, Ledri tani e ka shkelur D ...Puhia.com #lifestyle #portal

Lajme të mira për meshkujt që kanë humor. Një studim i fundit ka dalë në përfundimin se meshkujt që bëjnë për të qeshur femrat janë më tërheqës.  http://www.top-channel.tv/artikull.php?id=261193

Lajme të mira për meshkujt që kanë humor. Një studim i fundit ka dalë në përfundimin se meshkujt që bëjnë për të qeshur femrat janë më tërheqës. http://www.top-channel.tv/artikull.php?id=261193

Xheni është vetëm 13 vjeç. Ende nuk ka hyrë në moshë madhore dhe planet për fatin e saj janë të largëta, megjithatë mund të thuash se paja e Xhenit është gati që tani. Vjollca, nëna e saj tregon se në zonen e Prezës, paja e vajzës nis të përgatitet shumë herët.

Xheni është vetëm 13 vjeç. Ende nuk ka hyrë në moshë madhore dhe planet për fatin e saj janë të largëta, megjithatë mund të thuash se paja e Xhenit është gati që tani. Vjollca, nëna e saj tregon se në zonen e Prezës, paja e vajzës nis të përgatitet shumë herët.

Martesa e tij 17-vjeçare është zilia e Hollivudit dhe më në fund Hugh Jackman ka zbuluar sekretin që mban gjallë romancën mes tij dhe bashkëshortes Deborra-Lee Furness.  Vizitoni link-un e mëposhtëm të zbuloni dhe ju si të mbani gjallë romancen tuaj në cift me "Sekrete Hollivudiane" http://www.top-channel.tv/artikull.php?id=260463

Martesa e tij 17-vjeçare është zilia e Hollivudit dhe më në fund Hugh Jackman ka zbuluar sekretin që mban gjallë romancën mes tij dhe bashkëshortes Deborra-Lee Furness. Vizitoni link-un e mëposhtëm të zbuloni dhe ju si të mbani gjallë romancen tuaj në cift me "Sekrete Hollivudiane" http://www.top-channel.tv/artikull.php?id=260463

Pinterest • The world’s catalogue of ideas
Search