Explore Artikull Php, Php Id and more!

Explore related topics

Milan, Robinho nuk rekuperon për PSV-në - http://www.top-channel.tv/artikull.php?id=262252

Milan, Robinho nuk rekuperon për PSV-në - http://www.top-channel.tv/artikull.php?id=262252

Nuk është asnjë e re që Pep Guardiola dhe Zlatan Ibrahimoviç nuk kanë një marrëdhënie të mirë midis tyre.   Megjithatë, sulmuesi suedez rikthehet edhe një herë në kritika të ashpra ndaj ish-trajnerit të tij tek Barcelona, në një intervistë të dhënë për të përditshmen britanike “The Times”.

Nuk është asnjë e re që Pep Guardiola dhe Zlatan Ibrahimoviç nuk kanë një marrëdhënie të mirë midis tyre. Megjithatë, sulmuesi suedez rikthehet edhe një herë në kritika të ashpra ndaj ish-trajnerit të tij tek Barcelona, në një intervistë të dhënë për të përditshmen britanike “The Times”.

F1, Vettel: Mund të përmirësohemi

F1, Vettel: Mund të përmirësohemi

Alberto Rui Costa është fituesi i etapës së 16 të Turit të Francës, nga Vaison la Romaine në Gap, 168 kilometra.

Alberto Rui Costa është fituesi i etapës së 16 të Turit të Francës, nga Vaison la Romaine në Gap, 168 kilometra.

Tenis, Nadal rikthehet numri 1

Tenis, Nadal rikthehet numri 1

Cesc Fabregas i ka thënë miqve të tij se dëshiron të largohet nga Barcelona për të luajtur tek Manchester United, sipas ‘Daily Mail’.  http://www.top-channel.tv/artikull.php?id=261186=fp

Cesc Fabregas i ka thënë miqve të tij se dëshiron të largohet nga Barcelona për të luajtur tek Manchester United, sipas ‘Daily Mail’. http://www.top-channel.tv/artikull.php?id=261186=fp

Shkelzen Gashi and Lorik Cana. Albania. Kuq e Zi

Shkelzen Gashi and Lorik Cana. Albania. Kuq e Zi

Pinterest • The world’s catalogue of ideas
Search