Explore A, Website and more!

Bir savcının şehid edildiği terör saldırısından bile kendi camiasına pay çıkarmaya çalışan Gülen Örgütünün yayın organlarının vatan hainliği bir kez daha tescillenmiştir.  Şehidin kanı sizin de üzerinize sıçradı alçaklar!  Şehidin kanından siz de sorumlusunuz!

Bir savcının şehid edildiği terör saldırısından bile kendi camiasına pay çıkarmaya çalışan Gülen Örgütünün yayın organlarının vatan hainliği bir kez daha tescillenmiştir. Şehidin kanı sizin de üzerinize sıçradı alçaklar! Şehidin kanından siz de sorumlusunuz!

Katil Esed’in Türkiye temsilcisi’nin kalleşçe bir ifadeye ortak olmasına ne demeli? Dökülen kana da ortaksınız!  Şehidin kanından siz de sorumlusunuz!

Katil Esed’in Türkiye temsilcisi’nin kalleşçe bir ifadeye ortak olmasına ne demeli? Dökülen kana da ortaksınız! Şehidin kanından siz de sorumlusunuz!

Yayın yasağına rağmen teröristlerin açıklamalarını sözde habercilik diye yayınlayan, teröristlere “eylemci” diyerek yaptıkları caniliği masum göstermeye çalışan alçaklar da dökülen kandan sorumludur!  Şehidin kanından siz de sorumlusunuz!

Yayın yasağına rağmen teröristlerin açıklamalarını sözde habercilik diye yayınlayan, teröristlere “eylemci” diyerek yaptıkları caniliği masum göstermeye çalışan alçaklar da dökülen kandan sorumludur! Şehidin kanından siz de sorumlusunuz!

Alçakça yapılan terör eylemine kılıf arayan sözde gazeteciler de dökülen kanın ortağıdır!  Şehidin kanından siz de sorumlusunuz!

Alçakça yapılan terör eylemine kılıf arayan sözde gazeteciler de dökülen kanın ortağıdır! Şehidin kanından siz de sorumlusunuz!

Teröriste terörist demek yerine teröre gerekçe üreten sözde gazeteciler de dökülen kanın ortağıdır!  Şehidin kanından siz de sorumlusunuz!

Teröriste terörist demek yerine teröre gerekçe üreten sözde gazeteciler de dökülen kanın ortağıdır! Şehidin kanından siz de sorumlusunuz!

Sherlock meets Moose aka Sam Winchester. This made my day!

Sherlock meets Moose aka Sam Winchester. This made my day!

Lo q dicen mis perros

Lo q dicen mis perros

Otra...

Otra...

THE SHIP IS REAL MOTHERFUCKERS💕💕

THE SHIP IS REAL MOTHERFUCKERS💕💕

Pinterest
Search