Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore these ideas and much more!

Kilka zdjęć z sesji zdjęciowej z Paris.

Jeżeli masz swój pomysł na sibie i twoją wymarzoną sesję zdjęciową wynajmij do tego profesjonalnego fotografa. Firma FotoFaktor oferuje swoje profesjonalne usługi, współpacują oni również ze stylistkami i wizażystkami, czyli oferują profesjonalizm we wszystkim.

Jeżeli chcesz ślinić podczas sesji zdjęciowej i mieć profesjonalny makijaż, potrzebna będzie wizażystka. Firma FotoFaktor oferuje wynajęcie wizażystki podczas sesji fotograficznej.

FotoFaktor wykonuje zdjęcia do portfolio modelki/modela. W opcji rozszerzonej są trzy stylizacje, dwa podstawowe makijaże i umodelowanie włosów. Cała aranżacja jest uzgadniana z klientem. Możecie liczyć na profesjonalnie wykonane zdjęcia, obrobione i już gotowe do umieszczenia w internecie.

Podczas sesji zdjęciowej do podstawowego portfolio modelki firma wykonuje zdjęcia w dwóch stylizacjach, zapewnia jeden podstawowy makijaż i umodelowanie włosów.

Jeżeli chcesz by twój blog wyglądał bardziej profesjonalnie to coś dla ciebie. FotoFaktor wykonuje zdjęcia, na których będzie widać dokładnie stylizację, którą pokazujesz odpowiednio skadrowane i idealnie skomponowane z twoją wizją tych zdjęć.

Podczas sesji zdjęciowych nieodzowna jest obecność stylisty ubioru. To on podpowie modelce w czym będzie wyglądać najlepiej, jakie dodatki dobrać do ubioru, wyjaśni co z czym można śmiało łączyć i ogólnie jak dopasować strój do urody i figury modelki. Firma FotoFaktor oferuję wynajęcie stylistki podczas sesji zdjęciowych.

"Twoja sesja fashion" to opcja, która skierowana jest do wszystkich pragnących choć raz wejść do świata mody. Ekipa FotoFaktor zapewni wszystko co trzeba, stylistę ubioru i włosów, wizażystkę i fotografa.

Jak wybrać odpowiedniego fotografa na swój ślub???Tu znajdziecie kilka porad, kogo i za ile wynająć.