Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore Hawking Kara, Hawking Si and more!

5 importantes descubrimientos que no ganaron un premio Nobel, pero sin dudas lo merecían

This website is for sale! is your first and best source for all of the information you’re looking for. From general topics to more of what you would expect to find here, has it all. We hope you find what you are searching for!

Kara Deliğin Küllerinden Planck Yıldızı Yükseliyor!! Hawking şu yeni kara delik teorisini ortaya attığından beri bir kara delik haberiyle kalkıyor bir kara delik haberi ile yatıyoruz (en azından benim için). Benim Hawking'in makalesini anlamaya girişiminden bir süre sonra her yerden pıtır pıtır yorumlama haberleri dökülmeye başladı (herhalde Erhan abimiz bir yorumlasın sonra biz ondan faydalanırız dediler hehe-evet az ego patlaması yapıyorum kendimce).

Bazı Kara Delikler Evrenden Eski

Bazı Kara Delikler Evrenden Eski Galaksimizdeki bazı #KaraDelikler Evren’den eski olabilir mi? Bu sorunun cevabı Evren’in büyük patlamayla nasıl oluştuğuna bağlı. Fizikçi Lee Smolin’e göre, Evrenimiz daha önce kara delik halinde çöken başka bir evrenden doğdu. Bu durumda bazı kara delikler de eski evrenin kalıntısı olabilir.