Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore Sosem, Codziennik Tv and more!

Knedle ze śliwkami z sosem koniakowym i bakaliami | CODZIENNIK.TV

Sopcio, Sopotek czy Winnie ? Maskota Mistrzostw Świata

,,Frytka” była święta…

Abdykacja Benedykta XVI to akt bezsilności. Protest przeciwko wewnętrznym podziałom w Kościele, przeciwko kardynałom i prałatom, których interesują tylko własne kariery.

Uczestnicy konferencji: Robert Biedroń (Wiceprzewodniczący Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka), prof. Ewa Łętowska, prof. Magdalena Środa, prof. Andrzej Elżanowski, Dorota Wiland (Ius Animalia), Krzysztof Jędrzejewski (Eurogroup For Animals)

Motocrossowe Mistrzostwa Europy | CODZIENNIK.TV

Koncepcja „Odkrywanie zachwyca” odnosi się do różnych aspektów obecnej i historycznej sytuacji obszaru skupionego wokół ulicy Długie Ogrody, na terenie którego odbywać się będzie Festiwal Narracje w 2013 r. Dwa wyrazy zawarte w tytule 5. edycji wydarzenia w sposób szczególny nawiązują do zjawiska powtórnego zaangażowania i zachwytu, które może być rezultatem odkrywania przeszłości i pokazywania potencjału miejsc pogrążonych w zapomnieniu.

Od wielu lat nasze morza i oceany oraz żyjące w nich ryby są zagrożone. Ponad 2/3 łowisk na świecie jest już całkowicie wyeksploatowanych lub przełowionych. Politycy pozwolili na to, aby populacje ryb znalazły się na granicy załamania. Teraz mamy szansę to zmienić. W najbliższych miesiącach Parlament Europejski zdecyduje, czy zreformowana Wspólna Polityka Rybołówstwa pozwoli odbudować zasoby ryb.

Porównywana do takich artystek jak Amy Winehouse, Lauryn Hill, a nawet do Niny Simone. Jednak tej artystce te porównania nie są zupełnie potrzebne. Ma ona swój własny styl. Debiutancka płyta Y’akoto „Babyblues” podbiła już Niemcy i Francję, a teraz czas na Polskę.