Explore Http 1vz, Volleyball 1varzesh and more!

Explore related topics

شکست بانوان ایران مقابل قهرمان قاره کهن http://1vz.ir/157547 تیم ملی والیبال بانوان در رقابت‌های والیبال بانوان کنفدراسیون آسیا مقابل ژاپن شکست خورد.     در ادامه رقابت‌های والیبال بانوان کنفدراسیون آسیا، تیم ملی بانوان کشورمان در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف تیم قدرتمند ژاپن رفتند و با نتیجه 3 بر یک شکست خوردند.     شاگردان مایدا چیچیچ در حالی بازی خود را برابر ژاپن برگزار کردند که رقابت قابل دفاعی را با قهرمان آسیا داشتند. در این دیدار تیم ملی والیبال بانوان ست نخس..

شکست بانوان ایران مقابل قهرمان قاره کهن http://1vz.ir/157547 تیم ملی والیبال بانوان در رقابت‌های والیبال بانوان کنفدراسیون آسیا مقابل ژاپن شکست خورد. در ادامه رقابت‌های والیبال بانوان کنفدراسیون آسیا، تیم ملی بانوان کشورمان در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف تیم قدرتمند ژاپن رفتند و با نتیجه 3 بر یک شکست خوردند. شاگردان مایدا چیچیچ در حالی بازی خود را برابر ژاپن برگزار کردند که رقابت قابل دفاعی را با قهرمان آسیا داشتند. در این دیدار تیم ملی والیبال بانوان ست نخس..

برنامه دیدارهای تدارکاتی تیم‌های والیبال نشسته اعلام شد http://1vz.ir/151093 تیم های والیبال نشسته مردان وزنان ایران تا قبل از آغاز بازی های پارالمپیک دیدارهای تدارکاتی برگزار می کنند.         به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به ریودوژانیرو، تیم والیبال نشسته بانوان ایران روز دوشنبه در دیداری تدارکاتی به مصاف برزیل خواهد رفت. ایران که نخستین حضور پارالمپیکی خود را تجربه می‌کند در این دوره از رقابتها با تیم های آمریکا، چین و روآندا همگروه است.     تیم والیبال نشسته مردان هم..

برنامه دیدارهای تدارکاتی تیم‌های والیبال نشسته اعلام شد http://1vz.ir/151093 تیم های والیبال نشسته مردان وزنان ایران تا قبل از آغاز بازی های پارالمپیک دیدارهای تدارکاتی برگزار می کنند. به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به ریودوژانیرو، تیم والیبال نشسته بانوان ایران روز دوشنبه در دیداری تدارکاتی به مصاف برزیل خواهد رفت. ایران که نخستین حضور پارالمپیکی خود را تجربه می‌کند در این دوره از رقابتها با تیم های آمریکا، چین و روآندا همگروه است. تیم والیبال نشسته مردان هم..

شاگردان مایدا به تایلند باختند http://1vz.ir/156529 در سومین روز از پنجمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون آسیا در گروه زنان ایران برابر تایلند شکست خورد.     درادامه رقابت‌های والیبال جام کنفدراسیون آسیا دو تیم ملی بانوان ایران و تایلند برابر هم حاضر شدند. تیم ملی والیبال بانوان ایران در حالی که از دو بازی قبلی خود تنها یک امتیاز را به دست آورده بود برابر این تیم سرعتی قرار گرفت.  شاگردان مایدا این بازی را 3 بر صفر و با نتایج 25بر12 ؛25 بر12 و 21 بر25 به تایلند وا..

شاگردان مایدا به تایلند باختند http://1vz.ir/156529 در سومین روز از پنجمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون آسیا در گروه زنان ایران برابر تایلند شکست خورد. درادامه رقابت‌های والیبال جام کنفدراسیون آسیا دو تیم ملی بانوان ایران و تایلند برابر هم حاضر شدند. تیم ملی والیبال بانوان ایران در حالی که از دو بازی قبلی خود تنها یک امتیاز را به دست آورده بود برابر این تیم سرعتی قرار گرفت. شاگردان مایدا این بازی را 3 بر صفر و با نتایج 25بر12 ؛25 بر12 و 21 بر25 به تایلند وا..

گزارش تصویری : آرژانتین ۳ - ۰ ایران (والیبال المپیک) http://1vz.ir/136899 تصاویری از شکست شاگردان لوزانو مقابل آرژانتین      #1varzesh #والیبال #تیم_ملی_والیبال_ایران #تیم_ملی_والیبال_آرژانتین #گالری #۱ورزش #والیبال_1ورزش

گزارش تصویری : آرژانتین ۳ - ۰ ایران (والیبال المپیک) http://1vz.ir/136899 تصاویری از شکست شاگردان لوزانو مقابل آرژانتین #1varzesh #والیبال #تیم_ملی_والیبال_ایران #تیم_ملی_والیبال_آرژانتین #گالری #۱ورزش #والیبال_1ورزش

پیش بازی والیبال ایران - آرژانتین http://1vz.ir/136543 #1varzesh #المپیک_ریو_۲۰۱۶ #تیم_ملی_والیبال_ایران #تیم_ملی_والیبال_آرژانتین #رائول_لوزانو #والیبال #۱ورزش #والیبال_1ورزش

پیش بازی والیبال ایران - آرژانتین http://1vz.ir/136543 #1varzesh #المپیک_ریو_۲۰۱۶ #تیم_ملی_والیبال_ایران #تیم_ملی_والیبال_آرژانتین #رائول_لوزانو #والیبال #۱ورزش #والیبال_1ورزش

تیم ملی والیبال نشسته ایران با غلبه بر میزبان فینالیست شد http://1vz.ir/156935 تیم ملی والیبال نشسته کشورمان با پیروزی مقابل برزیل در مرحله نیمه نهایی به فینال بازی‌های پارالمپیک ریو راه یافت.     در ادامه رقابت‌های روز نهم بازی‌های پارالمپیک 2016 ریو و در مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال نشسته، تیم کشورمان به مصاف برزیل، میزبان مسابقات رفت که با برتری در si ست متوالی جواز حضور در دیدار پایانی را کسب کرد.  شاگردان هادی رضایی به ترتیب با نتایج 25 بر 20، 25 بر 19 و 25 بر 17 ..

تیم ملی والیبال نشسته ایران با غلبه بر میزبان فینالیست شد http://1vz.ir/156935 تیم ملی والیبال نشسته کشورمان با پیروزی مقابل برزیل در مرحله نیمه نهایی به فینال بازی‌های پارالمپیک ریو راه یافت. در ادامه رقابت‌های روز نهم بازی‌های پارالمپیک 2016 ریو و در مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال نشسته، تیم کشورمان به مصاف برزیل، میزبان مسابقات رفت که با برتری در si ست متوالی جواز حضور در دیدار پایانی را کسب کرد. شاگردان هادی رضایی به ترتیب با نتایج 25 بر 20، 25 بر 19 و 25 بر 17 ..

موسوی: بازی با ایتالیا جذابیت بیشتری دارد/ به ما می‌گفتند هم حاضر نبودیم ببازیم! http://1vz.ir/142747 بازیکن تیم ملی والیبال ایران گفت: بازی با ایتالیا جذابیت بیشتری برای ما دارد و مردم هم مسابقات ما مقابل این تیم را دوست دارند.     سیدمحمد موسوی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: اصلاً در این مسابقه خوب نبودیم و اشتباهات زیادی مرتکب شدیم. خود من در شروع بازی اشتباهات بچه‌گانه‌ای داشتم که شرایط ذهنی‌ام را به‌هم ریخت و نتوانستم به تیم کمک کنم. زدن اسپک به تور از من بعید بود و ..

موسوی: بازی با ایتالیا جذابیت بیشتری دارد/ به ما می‌گفتند هم حاضر نبودیم ببازیم! http://1vz.ir/142747 بازیکن تیم ملی والیبال ایران گفت: بازی با ایتالیا جذابیت بیشتری برای ما دارد و مردم هم مسابقات ما مقابل این تیم را دوست دارند. سیدمحمد موسوی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: اصلاً در این مسابقه خوب نبودیم و اشتباهات زیادی مرتکب شدیم. خود من در شروع بازی اشتباهات بچه‌گانه‌ای داشتم که شرایط ذهنی‌ام را به‌هم ریخت و نتوانستم به تیم کمک کنم. زدن اسپک به تور از من بعید بود و ..

روایت خبرگزاری آلمانی از درگیری بازیکنان والیبال ایران و لهستان http://1vz.ir/138649 درگیری بازیکنان تیم ملی والیبال ایران و لهستان در مسابقات المپیک ریو در خبرگزاری آلمانی DPA بازتاب داشت.   تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود در مسابقات المپیک ریو به مصاف تیم لهستان رفت و در حالی که می‌توانست این تیم را شکست بدهد، در نهایت با نتیجه ۲ به ۳ نتیجه را به حریف واگذار کرد. در پایان این مسابقه هم بین بازیکنان دو تیم درگیری‌هایی رخ داد که این درگیری در خبرگزاری آلمانی DPA بازت..

روایت خبرگزاری آلمانی از درگیری بازیکنان والیبال ایران و لهستان http://1vz.ir/138649 درگیری بازیکنان تیم ملی والیبال ایران و لهستان در مسابقات المپیک ریو در خبرگزاری آلمانی DPA بازتاب داشت. تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود در مسابقات المپیک ریو به مصاف تیم لهستان رفت و در حالی که می‌توانست این تیم را شکست بدهد، در نهایت با نتیجه ۲ به ۳ نتیجه را به حریف واگذار کرد. در پایان این مسابقه هم بین بازیکنان دو تیم درگیری‌هایی رخ داد که این درگیری در خبرگزاری آلمانی DPA بازت..

سانتیلی: ایران و استرالیا تفاوت‌های مشهودی دارند http://1vz.ir/159237 سرمربی تیم ملی والیبال استرالیا گفت: تفاوت‌های مشهودی بین دو تیم ایران و استرالیا از نظر فنی و تجربه بازی وجود دارد که شکست ملی‌پوشان ما را در پی داشت.     روبرتو سانتیلی بعد از شکست سه بر یک شاگردانش برابر تیم تیم والیبال «ب» ایران اظهار داشت: تیم استرالیا از بازیکنان جوانی برای کسب تجربه در این تورنمنت استفاده کرده است. البته تعدادی هم بازیکن باتجربه همراه داریم که در مقابل ایران عملکرد نسبتاً خوبی د..

سانتیلی: ایران و استرالیا تفاوت‌های مشهودی دارند http://1vz.ir/159237 سرمربی تیم ملی والیبال استرالیا گفت: تفاوت‌های مشهودی بین دو تیم ایران و استرالیا از نظر فنی و تجربه بازی وجود دارد که شکست ملی‌پوشان ما را در پی داشت. روبرتو سانتیلی بعد از شکست سه بر یک شاگردانش برابر تیم تیم والیبال «ب» ایران اظهار داشت: تیم استرالیا از بازیکنان جوانی برای کسب تجربه در این تورنمنت استفاده کرده است. البته تعدادی هم بازیکن باتجربه همراه داریم که در مقابل ایران عملکرد نسبتاً خوبی د..

لوزانو: به شکست روسیه فکر می‌کنیم http://1vz.ir/141933 سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: مرحله یک چهارم نهایی، یک المپیک دیگر درون المپیک است.          رائول لوزانو پیش از رویارویی تیم ملی ایران مقابل روسیه اظهار داشت: روسیه از تیم های قدرتمند جهان و یکی از شش مدعی قهرمانی در این دوره از رقابت هاست. اگر بتوانیم صددرصد تمام توان خود را بگذاریم احتمال برد وجود دارد. البته باید منتظر بمانیم و ببینیم که روسیه چه شرایطی در این مسابقه خواهد داشت.  وی تصریح کرد: مرحله ی..

لوزانو: به شکست روسیه فکر می‌کنیم http://1vz.ir/141933 سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: مرحله یک چهارم نهایی، یک المپیک دیگر درون المپیک است. رائول لوزانو پیش از رویارویی تیم ملی ایران مقابل روسیه اظهار داشت: روسیه از تیم های قدرتمند جهان و یکی از شش مدعی قهرمانی در این دوره از رقابت هاست. اگر بتوانیم صددرصد تمام توان خود را بگذاریم احتمال برد وجود دارد. البته باید منتظر بمانیم و ببینیم که روسیه چه شرایطی در این مسابقه خواهد داشت. وی تصریح کرد: مرحله ی..

Pinterest • The world’s catalogue of ideas
Search