Explore Athletics 1varzesh, Http 1vz and more!

خداحافظی لیلا رجبی پس از حذف از المپیک/ تلاش برای تغییر این تصمیم http://1vz.ir/139969 لیلا رجبی پس از حذف از المپیک ریو اعلام کرد که قصد خداحافظی دارد.          لیلا رجبی امروز در رقابت های پرتاب وزنه المپیک با حریفانش رقابت کرد اما به خاطر عدم ثبت رکوردهای قابل قبول از صعود به فینال بازماند.     بعد از حذف لیلا رجبی از المپیک ریو، وی اعلام کرد که قصد خداحافظی دارد.     رجبی گفت این کار را باید چند ماه پیش انجام می داده است.     این در حالی است که پریسا بهزاد..

خداحافظی لیلا رجبی پس از حذف از المپیک/ تلاش برای تغییر این تصمیم http://1vz.ir/139969 لیلا رجبی پس از حذف از المپیک ریو اعلام کرد که قصد خداحافظی دارد. لیلا رجبی امروز در رقابت های پرتاب وزنه المپیک با حریفانش رقابت کرد اما به خاطر عدم ثبت رکوردهای قابل قبول از صعود به فینال بازماند. بعد از حذف لیلا رجبی از المپیک ریو، وی اعلام کرد که قصد خداحافظی دارد. رجبی گفت این کار را باید چند ماه پیش انجام می داده است. این در حالی است که پریسا بهزاد..

نتایج مسابقات روز نهم المپیک http://1vz.ir/142013 #1varzesh #المپیک_ریو_۲۰۱۶ #کشتی_فرنگی #تنیس #دو_و_میدانی #دو_100_متر #تیراندازی #بسکتبال #اندی_ماری #۱ورزش #بسکتبال_1ورزش

نتایج مسابقات روز نهم المپیک http://1vz.ir/142013 #1varzesh #المپیک_ریو_۲۰۱۶ #کشتی_فرنگی #تنیس #دو_و_میدانی #دو_100_متر #تیراندازی #بسکتبال #اندی_ماری #۱ورزش #بسکتبال_1ورزش

نتایج مسابقات روز دهم المپیک http://1vz.ir/142765 #1varzesh #المپیک_ریو_۲۰۱۶ #تیم_ملی_والیبال_برزیل #والیبال #حبیب‌الله_اخلاقی #کشتی_فرنگی #بشیر_باباجان_زاده #بسکتبال #ژیمناستیک #بوکس #دوچرخه_سواری #دو_و_میدانی #۱ورزش #والیبال_1ورزش

نتایج مسابقات روز دهم المپیک http://1vz.ir/142765 #1varzesh #المپیک_ریو_۲۰۱۶ #تیم_ملی_والیبال_برزیل #والیبال #حبیب‌الله_اخلاقی #کشتی_فرنگی #بشیر_باباجان_زاده #بسکتبال #ژیمناستیک #بوکس #دوچرخه_سواری #دو_و_میدانی #۱ورزش #والیبال_1ورزش

عملکرد نمایندگان کشورمان در سومین روز / قلعه‌ناصری مرد نقره‌ای ایران http://1vz.ir/154023 یک مدال نقره دستاورد ورزشکاران ایران در روز سوم     روز سوم پانزدهمین دوره رقابت‌های پارالمپیک با رقابت نمایندگان کشورمان در رشته‌های پرتاب دیسک، پرتاب نیزه، جودو، تیراندازی، والیبال نشسته، بسکتبال با ویلچر و وزنه‌برداری و کسب یک مدال نقره برای کاروان ایران ادامه یافت.     مسابقات پرتاب دیسک کلاس F56 روز شنبه در ورزشگاه المپیک شهر ریو آغاز شد که علی محمدیاری به عنوان نخستین نمای..

عملکرد نمایندگان کشورمان در سومین روز / قلعه‌ناصری مرد نقره‌ای ایران http://1vz.ir/154023 یک مدال نقره دستاورد ورزشکاران ایران در روز سوم روز سوم پانزدهمین دوره رقابت‌های پارالمپیک با رقابت نمایندگان کشورمان در رشته‌های پرتاب دیسک، پرتاب نیزه، جودو، تیراندازی، والیبال نشسته، بسکتبال با ویلچر و وزنه‌برداری و کسب یک مدال نقره برای کاروان ایران ادامه یافت. مسابقات پرتاب دیسک کلاس F56 روز شنبه در ورزشگاه المپیک شهر ریو آغاز شد که علی محمدیاری به عنوان نخستین نمای..

آینه تمام‌نمای دوومیدانی المپیک/ تداوم سلطه یانکی‌ها و بولت تمام نشدنی http://1vz.ir/146753 رقابت‌های دوومیدانی المپیک ریو در حالی به پایان رسید که دست ایران از مدال‌های متعدد این رشته خالی ماند.           با پایان سی و یکمین دوره رقابت‌های المپیک و انتشار نتایج کامل رشته‌های مختلف، می‌توان آنالیز جامعی از این رویداد و عملکرد تیم‌ها و ورزشکاران در آن داشت. یکی از مهم‌ترین و پرطرفدارترین رشته‌های المپیک، ورزش مادر است. دوومیدانی رشته‌ای است که از نخستین دوره المپی..

آینه تمام‌نمای دوومیدانی المپیک/ تداوم سلطه یانکی‌ها و بولت تمام نشدنی http://1vz.ir/146753 رقابت‌های دوومیدانی المپیک ریو در حالی به پایان رسید که دست ایران از مدال‌های متعدد این رشته خالی ماند. با پایان سی و یکمین دوره رقابت‌های المپیک و انتشار نتایج کامل رشته‌های مختلف، می‌توان آنالیز جامعی از این رویداد و عملکرد تیم‌ها و ورزشکاران در آن داشت. یکی از مهم‌ترین و پرطرفدارترین رشته‌های المپیک، ورزش مادر است. دوومیدانی رشته‌ای است که از نخستین دوره المپی..

نتایج کاروان المپیکی ایران در پایان روز نهم http://1vz.ir/141841 تفتیان در نیمه نهایی دوی 100 متر با زمان 10.23 درگروه خود هشتم شد و از رسیدن به فینال بازماند.          کاروان ایران در نهمین روز بازی‌های المپیک 3 ورزشکار داشت که در پایان تنها موفق به کسب یک مدال شد.  حمید سوریان که برای کسب هشتمین طلای خود در رقابت‌های معتبر کشتی فرنگی به ریو رفته بود موفق نبود. او در دور اول برابر اوتا از ژاپن 5-4 باخت و با فینالیست شدن این حریف او هم به مرحله شانس مجدد رفت.  ..

نتایج کاروان المپیکی ایران در پایان روز نهم http://1vz.ir/141841 تفتیان در نیمه نهایی دوی 100 متر با زمان 10.23 درگروه خود هشتم شد و از رسیدن به فینال بازماند. کاروان ایران در نهمین روز بازی‌های المپیک 3 ورزشکار داشت که در پایان تنها موفق به کسب یک مدال شد. حمید سوریان که برای کسب هشتمین طلای خود در رقابت‌های معتبر کشتی فرنگی به ریو رفته بود موفق نبود. او در دور اول برابر اوتا از ژاپن 5-4 باخت و با فینالیست شدن این حریف او هم به مرحله شانس مجدد رفت. ..

برنامه آخرین روز مسابقات ورزشکاران ایران در المپیک/ کورسوی طلا http://1vz.ir/145611 کاروان ورزش ایران در آخرین روز از بازیهای المپیک ریو سه نماینده خواهد داشت. با این حال شانس کسب مدال طلا خیلی زیاد نیست.   سی و یکمین دوره بازیهای المپیک تابستانی بامداد دوشنبه با برگزاری مراسم اختتامیه به پایان خواهد رسید و کاروان ورزش ایران نیز جایگاه خود در این دوره از بازیها را خواهد شناخت.     در روز پایانی این مسابقات که روز یکشنبه برگزار خواهد شد، کاروان ورزش ایران سه نمایند در دووم..

برنامه آخرین روز مسابقات ورزشکاران ایران در المپیک/ کورسوی طلا http://1vz.ir/145611 کاروان ورزش ایران در آخرین روز از بازیهای المپیک ریو سه نماینده خواهد داشت. با این حال شانس کسب مدال طلا خیلی زیاد نیست. سی و یکمین دوره بازیهای المپیک تابستانی بامداد دوشنبه با برگزاری مراسم اختتامیه به پایان خواهد رسید و کاروان ورزش ایران نیز جایگاه خود در این دوره از بازیها را خواهد شناخت. در روز پایانی این مسابقات که روز یکشنبه برگزار خواهد شد، کاروان ورزش ایران سه نمایند در دووم..

Usain Bolt wins men's 100m gold - http://www.barbadostoday.bb/2015/08/23/usain-bolt-wins-mens-100m-gold/

Usain Bolt wins men's 100m gold - http://www.barbadostoday.bb/2015/08/23/usain-bolt-wins-mens-100m-gold/

مدال نقره امیری اهدا شد + عکس http://1vz.ir/156903 ملی‌پوش پرتاب وزنه کلاس F55 کشورمان مدال نقره خود در بازی‌های پارالمپیک 2016 ریو را دریافت کرد.     مراسم اهدای مدال مسابقات پرتاب وزنه کلاس F55 پارالمپیک ریو عصر امروز به وقت محلی برگزار شد و حامد امیری از کشورمان مدال نقره را بر گردن آویخت.  امیری با رکورد 11.40 متر که در پرتاب پنجم ثبت کرده بود، در رده دوم ایستاد و به مدال نقره بسنده کرد.    انتهای پیام/      #1varzesh #مدال #نقره #امیری #اهدا #شد #عکس #دو..

مدال نقره امیری اهدا شد + عکس http://1vz.ir/156903 ملی‌پوش پرتاب وزنه کلاس F55 کشورمان مدال نقره خود در بازی‌های پارالمپیک 2016 ریو را دریافت کرد. مراسم اهدای مدال مسابقات پرتاب وزنه کلاس F55 پارالمپیک ریو عصر امروز به وقت محلی برگزار شد و حامد امیری از کشورمان مدال نقره را بر گردن آویخت. امیری با رکورد 11.40 متر که در پرتاب پنجم ثبت کرده بود، در رده دوم ایستاد و به مدال نقره بسنده کرد. انتهای پیام/ #1varzesh #مدال #نقره #امیری #اهدا #شد #عکس #دو..

▶▶▶Lionel Messi vs Cristiano Ronaldo ● Speed,Power And Goals 2016/2017 "...

▶▶▶Lionel Messi vs Cristiano Ronaldo ● Speed,Power And Goals 2016/2017 "...

Pinterest
Search