Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore Nadrukiem Www, Pl and more!

Nadrukiem Www,Pl,Jersey, T-Shirt, Tee Shirt

Koszulki z nadrukiem #CSGO dostępne na www.ideashirt.pl! Zaprojektuj własnego T-shirta z ulubiona grą - już od jednej sztuki. #counterstrike #tshirt #fashion #games

Świątecznie - koszulki z nadrukiem w klimatach Gwiezdnych wojen.

Politechnika W1

Twarz naszej nowej kampanii "Zrób ze mną co chcesz". Czemu tak? Bo w Ideashirt.pl projektowanie koszulek jest bajecznie proste, a trzy proste narzędzia pozwalają na to, że na swojej koszulce z własnym nadrukiem można umieścić praktycznie wszystko tworząc koszulki z napisem, koszulki ze zdjęcie czy koszulki ze śmiesznymi wzorami.

Najlepsze koszulki z nadrukiem do zaprojektowania online. Tylko twoje pomysły!

Założenie sklepu na www.ideashirt.pl daje możliwość prezentowania na naszej stronie szerokiej gamy produktów (T-shirty, bluzy, ubranka dziecięce, gadżety) z nadrukiem według własnego pomysłu. Sam ustalasz tematykę (charakter) sklepu i cenę, po jakiej chcesz sprzedawać poszczególne produkty. Sklepy posiadające własny fanpage na portalach społecznościowych (Facebook, Twitter itp.) promujemy także na naszych stronach.

Uniwersytet Ekonomiczny

Nasza kampania z czakiem Norisem w roli drugo planowej. Promujemy tworzenia koszulki z własnym nadrukiem na wiosnę. Aby pokazać swoją kreatywność i wyrazić swój styl w cieplejsze dni :)

Koszulki z nadrukiem DTG dla klubów MMA oraz siłowni.

To tak jakbyśmy ocenili ten weekend. Był nadwyraz pozytywny, a nasi klienci nadwyraz pozytywnie nastawieni dla koszulki z nadrukiem obrazującej piątek.

Bielany Wrocławskie

Post promujący tworzenie koszulek z własnym nadrukiem i zakładanie sklepów w systemie resellerskim. Dzięki temu można zarobić naprawdę fajne pieniądze.