Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore Eluvaldkond Bagua, Bagua Feng and more!

Perekonna, sugupuu ja mineviku tsooni number on 3: kolm energiat, kolm saatust, kolm põlvkonda.

Sõnumid minevikust sobivad Perekond, sugupuu ja mineviku tsooni aktiveerimiseks

Perekond, sugupuu ja mineviku tsooni element on Puu. Sõnajalg sobib hästi sümboliseerima puu energiat.

Iga ettevõte taotleb kasumi. Mulda pandud väikesest seemnest kasvab suur ja uhke taim, seega saavutatakse rahulolu pakkuv tulemus.

Puu kannab endas kaugeid mälestusi ja põlvkondade tarkust. Puu energia on seotud ravimise ja taastumisega. Perekonna, sugupuu ja mineviku tsoon kannab endas Puu stiijat ja selle parim aktiveerija on puu.

Pildid vanadest, ajaloo hõngulistest hoonetest, sobivad suurepäraselt Perekod, sugupuu ja mineviku tsooni aktiveerimiseks

Ajaloolised etendused, kostüümid, pildid nendest, sobivad suurepäraselt Perekond, sugupuu ja mineviku tsooni aktiveerimiseks. Pildil Tangi teatri etendus (Xian, China)

Puu sirgub alati valguse poole, kasvab ja muutub aja jooksul tugevamaks. Meie juured on minevikus, kust ammutame oma jõu kasvamiseks ja arenguks. Perekonna, sugupuu ja mineviku tsoon kannab endas Puu stiijat ja selle parim aktiveerija on puu.

Äike. Perekonna, sugupuu ja mineviku tsooni nimi on Äike. Selles peitub suur jõud, mis võib avada uusi teid ja võimalusi.

Sellel pildil on kujutatud mitu Perekond, sugupuu ja mineviku tsooni aktiveerivat sümbolit, mis tugevdavad pildi mõju veelgi.Pilt perekonnast iseenesest toetab juba Perekond, sugupuu ja mineviku tsooni, kuna tsooni nimigi viitab perekonnale. Tsooni number on kolm ja antud pildil on kujutatud just kolme liikmelist perekonda. Perekonna, sugupuu ja mineviku tsoon kannab endas Puu stiijat ja selle parim aktiveerija on puu, mida on samuti pildil kujutatud.