Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore Do and more!

Półka do łazienki wisząca metalowa

Biokominek - modny kominek jako element wystroju wnętrza - idealny do mieszkania. #kominek #kominki #biokominek #biokominki #wnętrza #wnętrze #wnetrza #wnetrze #mieszkanie #mieszkania #dom #wystrój #wystroj #dekoracja #dekoracje #interior #design #biofireplaces #biofireplace #biokamin #biokamini

Uniwersalna dekoracja do każdego wnętrza! Tiulowy pompon! www.dekostacja.pl #tiul #pompoms #wnetrza #home #homemade #homedecor #homestyle #blog #diy #dekostacja

Dziergana pufa pufy mawert poducha poduszka dom dekoracja wnętrza

#puma #animal #wild #cat #fototapeta #dekoracja #sciany #wnetrza #zwierzeta #koty Lubicie dzikie koty? Nasza puma już do Was biegnie :)

Biały zegar kalendarz z kolekcji Retro Elegancki, jasny zegar w stylu retro, Wykonany z metalu barwy kremowobiałej z ciemnymi przecierkami Pięknie stylizowany z tarczą barwy białej i kalendarzem Piękna dekoracja wnętrza. Doskonały do salonu lub gabinetu Wymiary: 30x8,5x64 CM Polecamy inne nasze zegary. Przy zakupie kilku przedmiotów jeden koszt przesyłki!!! W przypadku pytań prosimy o kontakt tel: 793 93 29 93 e-mail: biuro.look4design@gmail.com Zapraszamy również do naszego sklepu…

Ramka prostokątna na 6 zdjęć beżowo-grafitowa do powieszenia na ścianie. Ramka pomieści 6 zdjęć o wymiarach 10x15 cm. Idealna jako dekoracja wnętrza do powieszenia w korytarzu, w salonie, w sypialni lub na ścianie przy schodach. Całość w ramie beżowo- grafitowej. Dobry pomysł na prezent.

Ramka kwadratowa na 4 zdjęcia beżowo-grafitowa do powieszenia na ścianie. Ramka pomieści 4 zdjęcia o wymiarach 10x15 cm. Idealna jako dekoracja wnętrza do powieszenia w korytarzu, w salonie, w sypialni lub na ścianie przy schodach. Całość w ramie beżowo- grafitowej. Dobry pomysł na prezent.

Ramka na 6 zdjęć beżowo-grafitowa do powieszenia na ścianie. Ramka pomieści 6 zdjęć o wymiarach 10x15 cm. Idealna jako dekoracja wnętrza do powieszenia w korytarzu, w salonie, w sypialni lub na ścianie przy schodach. Całość w ramie beżowo- grafitowej. Dobry pomysł na prezent.

Ramka prostokątna na 3 zdjęcia beżowo-grafitowa do powieszenia na ścianie. Ramka pomieści 3 zdjęcia o wymiarach 10x15 cm. Idealna jako dekoracja wnętrza do powieszenia w korytarzu, w salonie, w sypialni lub na ścianie przy schodach. Całość w ramie beżowo- grafitowej. Dobry pomysł na prezent.