Explore Euro Luk, Milyon Euro and more!

EBRD'den Türkiye'ye dev destek - ​Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD), hastaneler başta olmak üzere Türkiye'deki birçok projeye yatırımlarını genişletecek.

Rusya'ya inat Erzurum'a güneş enerjisi santrali - Rusya\'ya inat 1 milyon euro\'luk güneş enerji sistemi kurdu

Rönesans Grubu 9 AVM projesine 1.5 milyar euro yatıracak - Rönesans Gayrimenkul'ün 8 şehirde 9 proje için 1.5 milyar euro'luk yatırım yapmayı planlayan firmanın şu anda üç projesi yapım aşamasında.

Bankada 120 milyon lira unutuldu! Sizin de paranız olabilir - Bankalarda 10 yıldır işlem yapılmayan hesaplarda, 31 Aralık 2015 tarihi itibarıyla yaklaşık 120 milyon lira unutuldu.

Sıcak para Türkiye’den çıkacak mı? - Gelişen ülkelerden para çıkışının hızlanacağı beklentisi güçlenirken, bu ülkelerde faizin % 10\'un üzerinde olması \"Neden çıksın\" sorusuna yol açtı

Rusya'ya yaptırımlar uzatıldı - AB, Rusya\'ya karşı yaptırımları 6 ay daha uzattı

kayseri osb güneş enerjisi santrali

Rusya'ya şok tehdit! - Ukrayna Devlet Başkanı Poroşenko, Rus yanlısı ayrılıkçıların elinde bulunan topraklarının her santimetresini geri alacaklarını açıkladı

Rusya kendi köyünü vurdu - Rusya\'da cruise füzesi köye düştü

Dünyanın yaşam kaynağı olan güneş, insanoğlunu hayatta tutan güneş, yaşamın kaynağı olan güneş ve daha birçok şekilde ifade edilebilen güneş hep bizimle olmuştur. Güneş dünyanın ve canlıların enerji kaynağıdır, aslına bakılırsa yenilenebilir enerji kaynaklarının tamamına yakını güneş merkezlidir.

Pinterest • The world’s catalogue of ideas
Search