Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Nazywam się Daria Kwaśniewska, jestem zwariowaną studentką czwartego roku Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Wrocławskim. Obecnie poszukuję pracy, która będzie mi nie tylko dawać wynagrodzenie, ale również możliwość spełniania pasji i robienia tego co kocham.. i mowa tutaj o wypiekach ;)

Pinned from

thoughtcatalog.com

Od kiedy pamiętam uwielbiałam przesiadywać w kuchni i tworzyć swoje wypieki. Według mnie cała procedura pieczenia musi pochodzić od serca, dzięki temu nasze rezultaty są wyjątkowe ;)

Saved by

dd dd

Nie dawno wystąpiłam w spocie reklamowym stworzony przez TVN pt ,,Opolskie Kwitnące Kulinarnie" W którym grałam dziewannę która piecze regionalny wypiek z Opolszczyzny czyli Kołacz Śląski. Reklama jest w 100% realistyczna bo nie dość, że jestem rodowitą Opolanką, to rzeczywiście jak już wcześniej wspominałam, kuchnia nie jest mi obca :) Zapraszam do obejrzenia!

Pinned from

youtube.com

Kiedy nadchodzą urodziny moich znajomych od razu wiedzą do kogo mają się zgłosić po tort , każdy jest inny i wyjątkowy, tak jak oczywiście solenizant ;)

Pinned from

myhappybirthdaywishes.com

Wiadomo, że nie jestem profesjonalistką, ale możliwość uczenia się od najlepszych było by naprawdę fascynujące, zresztą, nową wiedzę pochłaniam jak Ciasteczkowy Potwór ciastka :) Więc do roboty!

Saved by

dd dd